| Andraa a întrebat:

Am si eu o problema.nu mai pot sa instalez aproape nimic in calculator, zice : NSIS Error-Error launching installer,
Ma puteti ajuta? va rog, poate imi lipseste ceva sau nu stiu.
Va multumesc!

5 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, poate e vorba de un virus...sau poate nu ai programele necesare pentru a instala ce vrei...

| putzulica a răspuns:

Alexis daca iti apare astfel de erori s-ar putea s-a existe din windows niste fisiere infectate s-au sa nu recunoasca vreun drive! singura solutie este sa formatezi! cheama un om care stie sa faca asta! de prin zona! intereseaza-te!

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NSIS - (Nullsoft Scriptable Install System).
Încerci să instalezi Winamp? Sau alte programe de la acest producător?
Aruncă o privire pe aici: http://nsis.sourceforge.net/Main_Page
Și între timp, descarcă Winamp-ul de pe pagina oficială (în engleză). http://www.winamp.com/player

| anomise a răspuns:

Reinsatleaza calulatorul