| DenisIonut01 a întrebat:

Am instalat windows xp si am instalat toate programele cand sa instalez la sfarsit yahoo messenger dau dublu click sa se deschida si imi zice NSIS error: Error launching installer. ce pot face ca sa il instalez? ca nu as vrea sa ma chinui cu windowsu iar.

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Parca ti-am raspuns pe PM! A mers?

3 răspunsuri:
| mikkhhell a răspuns:

Dezinstaleaza messengerul, dupa care il reinstalezi, dar vezi sa fii conectat la net ca instalarea sa se faca bine.

| dariuss_1588 a răspuns:

Sie eu am aceiasi problema si am incercat si cu yahoo mesenger offline instalare si ala nu merge deolc sa-l instalez.