| Tr4fYc4n7D3PuFuL37y a întrebat:

Sal cine stie un server PVP de metin2 si sa fie deschis nonstop ei nu chiar da macar 3-4 ore pe zi king arme la magazin nu scumpe (exemplu Lightmt2 Funmt2 is multe da sa fie super si sa te dea lvl 90+ sau ceva de genu scuze de categorie si fundita la ala care imi zice care ii cel mai fain

139 răspunsuri:
| Alex_Alex_1996_biY4 a răspuns:

Metin2 Hfm e super server super

| radustroie a răspuns:

Orientalmt2 e cel mai tare

| BornToParty a răspuns:

Poi ai putea incerca Metin2 Oriental

E Destul de dragut itm tari si is 0 yang
E un site PvP cu itm astea si unu PVM
CU itme naspa
Ratele pe Sv PVp is
1000% TOate
Fara lag
Fara Bug
Uite siteul :
http://www.orientalmt2.ro/

E Beton
E pose la shop pe ala Pvp
King 2 si 1 otel
Toate astea pe ala PvP
Toate +9 :d

E fain!
Funda?

| ZoomLool a răspuns:

Metin2 Xz PvP-GM MODE FREE
https://www.youtube.com/watch?v=xXS8RpCELUQ
Va asteptam!

| Bivolan_Florin_1994 a răspuns:

Hammer mt2

| xplodexMen a răspuns:

Metin2Goranje

| xplodexMen a răspuns:

Metin2Earht

| Catalinene22 a răspuns:

TDL mt2 iti faci lvl de la NPC

| Varguitas a răspuns:

E Hammer-M2
E Super Cu Exceptia Bugului
Tot La Magazin:Negustori-->Arme2, Iteme Noi, Arme 65, Arme 65 2, General, General, Armuri Epice, Arme Legendare, Tiffiny care iti da Skill P, Lv 127 999kk... Judy. Funda?

| Nick2012 a răspuns (pentru Varguitas):

Ce but esti ma toata lumea stie ca pe hammer iti da lv 254 iei de la tiffiny lv 255 (max. lv) si de la ea iti iei si skilluri P tongue
Mai invata metin ca nu prea sti loser

| CrissRules a răspuns (pentru Nick2012):

Geniule pentru informarea ta, in 2011 hammer-ul era compet diferit, te dadea lv95 si lv maxim era 155.Pe scurt tu esti butul aici. laughing

| Nick2012 a răspuns (pentru CrissRules):

Copchile crezi ca m-am uitat in ce data a fost postat raspunsul? INTELIGENTULE straight face

| Nick2012 a răspuns (pentru CrissRules):

Doamne ce om disperat de metin, numa metin ai in calculator, nu poti trai fara metin. laughing

| Al_Fatahi_Rashed_2000 a răspuns (pentru Varguitas):

E plin de modati!

| xBucSa a răspuns:

Alege unu http://topserversmetin2.com/ cred ca lightmt2 s-a inchis

| vladutzmetin2 a răspuns:

Man am eu un metin dar daca nu imi dai funda ne suparam, am cel mai tare metin din lume, si iti dau si iteme uite site http://www.pvp-metin2.ro/download.html

| PrOsKiLL a răspuns:

PVP - ProMetin2 s-a redeschis!
Arme/Armuri/Obiecte si Harti noi adaugate!
Ratele sunt de 550%!
Suntem in cautare de o echipa capabila!
Serverul ruleaza pe dedicat(24/24)!
Site: www.prometin.eu

| UniKoolVasy a răspuns:

Hammer are un lag foarte mare

| sensibilul a răspuns:

Metin2 oriental e super pvp rate 1000 te da lvl 36 da itemele 0 yang numa sa fai pietre plus te costa funda?

| royaldestroy a răspuns:

Metin2 Hammer. : http://www.hammerm2.com/(tot timpul deschis)
Metin2 Light : http://lightmetin2.ro/(De la ora10 pana la ora23:30)

| Laurentiu24 a răspuns:

Eu iti recomand metin2hammer,mie mi-a placut iti iei arme+9epice,armuri,bonusuri,toateP-urile,armele armurile etc. sunt un yang, ti-l recomand
Funda?

| xFoxxy a răspuns:

Metin2 Hammer cel mai tare metin2 PVP ai toate armurile si armele posibile dintr-un metin2! Ai si king de tot felul la pescar armuri! It's the best! Uite site-ul:http://www.hammerm2.com/>>>Register:http://www.hammerm2.com/register.php >>>Si download:http://www.filebox.ro/download.php?key=hmh5ouabi7hcjo3z...Daca vr sa ma intrbi ceva poti sa-mi spui pe email-ul:fatarea66@yahoo.com(vezi ca la email ii fat ha, dar nu ma lasa sa scriu)...Sau daca iti downloadezi metinul poti sa ma cauti luni,marti,miercuri, joi, vineri intr orele 9:00-10:00 depinde cat stau si sambata, duminica 17:00-20:00 daca nu intru aa da am uitat numele de pe metin:ClaraCullen. Funda?

| Vecean_Olimpiu_1994 a răspuns:

Ba da unu la mana nu merg serverele la hammer

| GeTRighT a răspuns:

HammerMt2 e super are cele mai legendare arme si armuri +9 (king 1 2 3 4 5, lunara, sirius, lumina, rubin, posedata toate +9 )

Dar, iti dau un sfat acolo itm +0 sunt mai bunawinking bafta
Funda?

| KaZuO a răspuns:

Stiu eu un metin este nonstop deschis cu care cumperi moduri cu 3 euro are arme de 254 255 la magazin cu 0 yang acest metin este hammermetin2 site:www.hammermetin2.com acolo sunt si romani sunt si englezi sunt si spanioli sper sa iti placa! FUNDA?

| Iulian1998000 a răspuns:

Incearca Metin2 Tenerife
http://metin2tenerife.eu/

| borack13 a răspuns:

Http://metin2master.com? a=register&ref=abfade10bf0269dc299e

super sv :)

| voicupaulflorinion a răspuns:

Metin2 Gm Mode:te da lvl 100 parca sau 90 nu mai stiu bine, are arme si armuri la greu e belea!
Metin2 epical:te da lvl 1 dar e super misto, faci banii de exemplu ai level 15 te duci la salbatici pana la level 40 si faci 400 500kk super misto funda?

| Admin1234 a răspuns:

Energymetin2.com
LightMetin2
Metin2GX
Metin2GM
Metin2Speed
Metin2HAMMER
Metin2FUN

| andrei22_5926 a răspuns:

Hammer metin2 fundita de da lv 254 si de faci la una lv 255 maximu ai king in magazin fundita merge 100%

| Alex00023 a răspuns:

Metin2yoneis

| SangeroS a răspuns:

Metin2 teck e superrrrr tare jurrrrr si eu caut sa-l downloadez da nu stiu cum angry

| Poseydon2011 a răspuns:

Stiu eu in metin fain metin2 RedDragon e super tare e fara hamachi ratele sunt mari e usor metinu e facut super site www.RedDragon-mt2.net daca nu-i asta saitu e www.Reddragon-Mt2-net

| sensibilul a răspuns (pentru Poseydon2011):

Nu merge dc daca merea dadeam si eu funda nu mai posta din astea ca de nu iei reclamatie ai inteles

| BitZzaa a răspuns (pentru sensibilul):

Hammer MT2
Lv. start 98+iteme
Lv. max. 155
Arme si armuri super(ex.King 6)

| punisher2010 a răspuns:

Eu am un sv... si il fac pvp dar problema este ca nu stiu sa fac site care ma ajuta ii dau gm bagati idul alex99_roco... daca merge va fi on 12/24

| daniel2400 a răspuns (pentru punisher2010):

Da cum se chema metinu care il faci

| MadeanAndrei a răspuns (pentru punisher2010):

Salut mai ai nevoie de ajutor ca sa faci site-ul
?

| alexsmecher2 a răspuns:

Sal iti dau eu epicmt2 iti zic e cel mai tare on 24/24 sirius in magazine king1 king 2 king 3 no hamachi epicmt2.zapto.org