| Tr4fYc4n7D3PuFuL37y a întrebat:

Sal cine stie un server PVP de metin2 si sa fie deschis nonstop ei nu chiar da macar 3-4 ore pe zi king arme la magazin nu scumpe (exemplu Lightmt2 Funmt2 is multe da sa fie super si sa te dea lvl 90+ sau ceva de genu scuze de categorie si fundita la ala care imi zice care ii cel mai fain

139 răspunsuri:
| denisadenisa999 a răspuns:

Dati-mi si mie metin2hammer download

| vipihooly a răspuns:

METIN2 ENYGME
Server PVP-PVM, Rate 1000%, Evente zilnice (OX, hide, minerit si altele)
Level max 250, Fara MOD, Fara 6/7
Pentru inceput in inventar veti primi:
-Arma lv 30 in functie de rasa cu paguba medie 55
-Armura KING
-Yang 20 kk
Un server care prin munca poti avea iteme la fel ca cele din donatii...
Nu va promitem multe, dar va garantam stabilitatea si seriozitatea.
STAFF matur si prietenos care te ajuta atunci cand ai nevoie
Va asteptam pe toti cu drag!
Metin2Enygme:/http://Metin2EnyGme.ro
METIN2ENYGME.RO

| xXDariusX a răspuns:

Metin2 Hammer
Aici este Linkul:http://www.hammerm2.com/

| mistickquwe a răspuns:

Deci multe mt-nuri am vizitat:
Mt2 Light dar din pacate acesta e inchis (momentan, cred).
Metin2 European kinguri lvl 44 lvl max 120
Hammer super tare
Epiical!
Sensei
pVp

| mistickquwe a răspuns:

Metin2 european : www.metin2european.com
Metin2 sensei:www.metin2sensei.com
Metin2 Hammer:www.metin2 hammer.com
Metin2 Epical : www.metin2 epical.com
Metin2 Supreme:www.metin2 supreme
Metin2 Light:www.metin2light.com
Metin2 Revenge:www.metin2revenge.com
Metin2 Dark:www.metin2dark.com

| Scutaru_Octavina_1994 a răspuns:

Eu
i hammermt2

i fain numa ca aproape toti si acut alt mt pvp nuama pvp
is modati sau cu status eu m-am lasat de al

| Coroama_Mircea_1997 a răspuns:

EU recomand Metin2Steel nu e PvP dar e cel mai fain MEtin din lumeeeee

| paulyo a răspuns:

Incearca metin2 tdl si fa-ti cont pe alcolici
site:www.metin2.tdlgaming.com

| 50vlad50 a răspuns:

Da e mai fain hammer mt2 da eu zic ca e fain si mt2 light!))))

| Simulescu_Liliana_1974 a răspuns:

Un exemplu ar fi mt2 hammer.

| nightmare_4460 a răspuns:

Stiu eu unu metin2 super tare.e vorba despre metin2united.are nimfa, magnetica si dga la magazin otele pica pe jos sau le gasesti in shop cu 50-100kk. pica repede bani mai ales in padure...ai arme legendare.max level 127. te da la level 30. daca vreti intrati pe sv omega k celelalte sunt cam naspa. evoluezi armele de 80 in din alea de 90 cu cateva perle, faci otelu king, gasesti scuturile la magazin(leului si altele) si le evoluezi in iteme epice. merita sa incerci. funda

| Bilt_Bilt_Ionut_1996 a răspuns:

CEL MAI FAIN Metin2 Goranje SV2 pvp clasic... onnn...

| ninjalaudenis a răspuns:

Epicalmt2
sau europeanmt2

| RaNNN a răspuns:

Stiu eu un metin super tare : _l_ downloadezi de la pagina de pornire si apesi I'm Gay funda?:X

| dyawolo009 a răspuns:

Apollo Mt2 e cel mai frumos server

| TheFresh_Marko_1990 a răspuns:

Mda Deci am inteles ca vrei 1 sv Bun nu?

metinx.eu Te da lvl 1 intro zi faci 150 iteme lvl 250 la magazin Dar se poate pune de la lvl 50 aproape toate :) sper sati placa www. metinx.eu

| suibeamarius a răspuns:

Metin2 hammer e super e tot +9 toate itemele in shop doar sa stii sa-ti faci bns si poti daona pentru mod

| alexadnru a răspuns:

Incearca apolo e fain rau frate joacal eu am 148 ratele 1000 faci bani imediat

| manu2014 a răspuns:

Poti incerca www.redmetin2.biz este un server pvm, frumos cresti bine, deschis recent si am auzit ca o sa tina, am vorbit cu ownerul si cu niste prieteni de ai lui, spune ca a vazut foarte multe metine care tine-o luna, www.redmetin2.biz te astept pe server, care m-ai intra o sa-i ajut cu iteme si oricum ownerul este foarte prietenos

NEW
RedMetin2 server.
Rates: EXP: 300x | Drop: 300x | Gold: 500x.
Level max. 105
No Lag, No Bugs,
New armor and weapons,
New maps,
GM events every day,
Great Staff
Server 100% ROMANESC!

www.redmetin2.biz

| Serban_Dani_1996 a răspuns:

Nume Server : Metin2Berbesti
Canale Deschise : 1
Nivel Maxim : 250
Puncte status: 95
Site-ul serverului:http://www.metin2berbesti.ro/index.php
Forumul serverului:inca nu este
Inregistrare:http://www.metin2berbesti.ro/index.php? page=register
Client:http://www.metin2berbesti.ro/index.php? page=descarcare
Rata experienta:1000
Rata yang:1000
Rata obiecte:1000
Rata fierarului: 100%
Detalii despre server:Este un server PvP-GM Mode primti GM+grad [GF] [GM] [SA] etc+acces modare iteme! gratis!
Detalii despre evenimente: se vor face evenimente pvp / hide
Echipa jocului: [OwN]Ionut69. [#RooT]. [NoName]

| daci1997 a răspuns:

TDL MT2 e foarte tare iti da lvl 1 dar la magazin sunt arme epice si armuri si poti prin coduri sa te transformi si de la una tifany iti da lvl 88 si trebuie sa fac asa lvl maxim 250 si iti iei lvl tot asa tot asa si asa si ai 250

| georgebosu11dan a răspuns:

Am hotstyle e tare putin

| claudiu512 a răspuns:

Reddragonmt2 e cu hamachi?

| mihay1414 a răspuns:

Daca vrei pvp iti recomand hammer daca vr un mt care pvp clasic dar trebuie sa stii sa bati si dragonul si sa faci mt2 argo site:www.metin2argo.tk e roman sv sau epical dar trebuie sa mai si cresti asinis dar e francez

| Mirica_AS_1989 a răspuns:

Metin2 Cabron
Site: http://www.metin2cabron.ro
Ratele de experienta : 1000% toate
Nivel maxim: 250
Nivel start: 230
Serverul dispune de 3 mape de farmat unde puteti farma diferite iteme upgrade dar si bijuterii.
Cu bijuterii puteti lua gheare si balante de la Hand-Up.
Sistem costume/freze/peturi adaugat pe server.
Bonusuri fixe.
Exista bonusurile 6/7.
Exista quest 500 duele
Sistem puncte.
Switchbot adaugat pe tasta f5.
Event: cine aduce pe server cel putin 5 playeri primeste un premiu insemnat!
Prezentare server: https://www.youtube.com/watch?v=JXp4iqD9U28