| Tr4fYc4n7D3PuFuL37y a întrebat:

Sal cine stie un server PVP de metin2 si sa fie deschis nonstop ei nu chiar da macar 3-4 ore pe zi king arme la magazin nu scumpe (exemplu Lightmt2 Funmt2 is multe da sa fie super si sa te dea lvl 90+ sau ceva de genu scuze de categorie si fundita la ala care imi zice care ii cel mai fain

139 răspunsuri:
| alexsmecher2 a răspuns:

Cel mai tare e epicmt2. Siteul este epicmt2.zapto.org. Funda

| DjAlex2001 a răspuns:

Pai ar fi unul, Hammermt2 on 24/24 tot ce iti trebuie la neg, la inceput 1kk, tot la 1 yang e super tarewinking a da si te da direct lvl 254 si mergi si iei lvl 255. Nu ai nevoie de site scrie doar asa pe google si iti da HammerMt2. Fundita?

| sami91 a răspuns:

Eu zic sa joci lunaris online mt2 e ff tare arme epice te da lvl 6 dar in 1 ora faci 100 intra si daca iti place da-mi funda.Descarca versiunea 2.1 ca 3.1 nu e data drumu

| daryusBoss a răspuns:

Aveti un pvm? si mai e hammer:-D apollo, light, Xpub etc. si la apollo e o tipa si acolo faci lvl 100:-D

| predatorul123 a răspuns:

Metin2 candylongju site:www.candylongju.com plsss funda

| metin2men a răspuns:

Metin2Regal

| metin2men a răspuns:

Metin2european

| metin2men a răspuns:

Metin2sentury.org

| AlexShiAtit a răspuns:

Stiu eu un metin 2 tare care sa-ti placa are evoluti pina la +20 e pvp rate 1000 yang drop 1000 ex 1200 cite o data duminica sunt 2000 event zilnice metinu este>AetheriaMetin2 sper sa-ti placa funda

| dcoolrafa a răspuns:

Metin2Max cel mai tare sv

| Kedy29 a răspuns:

Ia incearca-l pe asta!
Nume Server: Metin2illusion
Server Status: Online
IP: Descarca client-ul oficial.
Rate: 250%
Experienta: 150-250%
Yang: 200-250%
Obiecte: 150-200%
Fierar: 60-80%
Timp Online: 24/24
Buguri Rezolvate: Aproape Toate
Regat recomandat: Toate
Forum: Nu avem!
Site : WWW.Metin2illusion.RO / http://WWW.Metin2illusion.RO
Client & Luncher: Pe site! (rubrica download)
Video: http://www.youtube.com/watch?v=6_YJNImzFbs
Poze: Nu avem!
Descriere: Serverul Metin2illusion este un server de metin2 hostat pe un dedicat. Serverul este Pvm. Ratele sunt mici datorita dorintei de a face jocul mai palpitant si mult mai dificil.Mai multe veti descoperi pe server.
Va asteptam!

| Kedy29 a răspuns:

[b]Nume Server:[/b] Metin2illusion
[b]Server Status:[/b] Online
[b]IP[/b]: Descarca client-ul oficial.
[b]Rate:[/b] 250%
[b]Experienta:[/b] 150-250%
[b]Yang:[/b] 200-250%
[b]Obiecte:[/b] 150-200%
[b]Fierar:[/b] 60-80%
[b]Timp Online:[/b] 24/24
[b]Buguri Rezolvate:[/b] Aproape Toate
[b]Regat recomandat:[/b] Toate
[b]Forum:[/b] In constructie.
[b]Site :[/b] WWW.Metin2illusion.RO / http://WWW.Metin2illusion.RO
[b]Client & Luncher:[/b] Pe site! (rubrica download)
[b]Video:[/b] http://www.youtube.com/watch?v=6_YJNImzFbs
[b]Poze: [/b]Nu avem!
[b]Descriere:[/b] Serverul Metin2illusion este un server de metin2 hostat pe un dedicat. Serverul este Pvm. Ratele sunt mici datorita dorintei de a face jocul mai palpitant si mult mai dificil.Mai multe veti descoperi pe server.
[u][b]Va astept[/u]am![/b]

| gurzun_2093 a răspuns:

Imi dati jy mie linkul va rog frumos...ca nu gasesc une` sa ma inregistrez, downloadez jy toate astea...va rog frumos! dau funda!big grinbig grin

| gurzun_2093 a răspuns:

Imi dati jy mie linkul pe mess(maylo_emy@yahoo.com).nj une sa ma inregistrez, downloadez jy toate astea.va rog.dau funda!big grinbig grinbig grin!

| Florian000 a răspuns (pentru gurzun_2093):

Ce (.) nu ai cum sa dai tu funda ca nu e intrebarea ta P R O S T U L E

| crystyan333 a răspuns:

Http://www.shadowmt.info/download.html e deschis 24/24 plss fundal!

| crystyan333 a răspuns:

Http://www.shadowmt.info/download.html e deschis 24/24 plss fundal! ratel 1000%

| MrRoooLer a răspuns:

Metin 2 Hammer te da lvl 244 si este npc si faci lvl 255 toate itmele costa 1 yang

| xpsr01 a răspuns:

||| Deseara la ora 21:00 event OX |||
MMO-RPG Metin2 PVM Mediu.
www.metin2olds.com

Nivel maxim 99
Canale deschise 1CH
Toate ratele 200%
Rata fierarului: Variaza
Bonusurile pica usor.
Serverul ruleaza 24 de ore pe zi.
Evoluti pana la beta care se pot face +10
Mont-uri clasice la fel si pet-urile + bonusuri.
Toate costumele implementate + Shop cu costume.
Costum V.I.P, STAFF, shiastru negru, alb etc.
Cartile se dropeaza la metine.
Drop cufere clar de luna permanent.
Mai multe vedeti si voi cand intrati pe server.

| Minereus a răspuns:

Https://minereus.ro/ Server international PVM-Mediu, level maxim 120.

| Paolo2003 a răspuns:

Metin2 Dope e pvp si e deschis 2014 e in stil de hammer doar in romana

| Loggicc a răspuns:

Sv metin2bigboss.info e super tare daca vreti detalii id de mss bbike24

| Marian_Ungureanu_1997 a răspuns:

Metin2 xpm cauta pe youtube gasesti sigu e forte misto

| angelo04 a răspuns:

Cel mai fain mt este reddragon e cel mai tare itm de toate aolo rate 100 cateodata pune si 2000 dar faci ffff bine bani 500k pe un mob funda?

| xStylle a răspuns:

MehhlaughingNu are rost sa te bagi pe PVP deoarece e lag mare ...pe toate clientele abesgara tonguetongue

| 19666Aurelian19777 a răspuns:

Eu ati prefer Light-mt2.ro poti intra pe site asta : light-mt2.ro Funda?

| vladatotstiutorul a răspuns:

Salut hammermt2 e foarte tare 1 yang toate armurile si armele lvl de inceput 255 e un pvp foarte tare il joc si eu sa stii ca mt2 hammer e deschis 24/24 funda?

| Floryan_Claudyu_1975 a răspuns:

Metin2hamar