| S1mplu a întrebat:

Sal, cu ce program sau cum as putea sa mut windows xp de pe o partitie pe alta, am un windows cu licenta cam tampit si nu ma lasa sa aleg partitia in care sa se instaleze si vreau sa o mut pe C, cum ar fi normal, deci cum as putea face? am nevoie mare, plzz.

1 răspuns:
| tibi2000 a răspuns:

Trebuie sa iti reinstalezi windows-ul si o sa te intrebe in ce partitie sa il instalezi, insa iti va sterge toate datele de pe windows-ul initial.Ai putea sa-ti cumperi o memorie externa si muti acolo toate fisierele si reinstalezi windows-ul. Daca ai destula memorie RAM pot sa iei de pe net windows 7, il instalezi unde vrei si el o sa-ti pastreze toate datele de pe windows-ul initial.
Funda?