| CosmyRex a întrebat:

Sal cum se da admin pe sv de samp? dau funda si cine vrea sa intre pe sv
Address: 79.113.102.51:7777

Răspuns Câştigător
| Depay a răspuns:

Am vazut ca ai iesit de pe mess. Daca nu ai accea linie (AdminLevel) Creeaza tu una. Scrii exact asa: AdminLevel=1338 (owner) si o scrii langa Level. Dupa accea dai restart la server si o sa mearga! Daca nu merge ma contactezi pe mess! Sa nu uiti funda! happy

1 răspuns:
| alexutuspace a răspuns:

Ba ajutati-ma si pe mine si eu am servar dar nu-s cum sa dau admin plzz ajuta-ma pe iscru_alex@yahoo.com