| Yo_Florin_Ionutz_1999 a întrebat:

Salut de abia ce mi-am facut si eu cont pe TPU si as vrea sa ma ajutati cu un host gratis pentru sv de samp.Iar cel care ma va ajuta va primi admin doar daca joaca samp ip e HostName:! Romania Fast Furios 6! Address: 109.98.107.151:7777 Players: x / 32 Ping: 5 Mode: DSG v2.6 Map: RoMaNiA

3 răspunsuri:
| corolav a răspuns:

Fii te rog amabil. Nu vrei să traduci ce ai scris?

| Yo_Florin_Ionutz_1999 explică (pentru corolav):

Corolav as vrea un host gratis pentru a avea serveru meu de samp mereu deschis adica daca ma ajuti primesti FUNDITA!

| corolav a răspuns:

Mulțumesc de invitație dar...nu am timp.