| danilageorge a întrebat:

De ce cand intru pe mt2 imi apare armele albe si armurile albe de ce? ajutor

3 răspunsuri:
| cavalerul11 a răspuns:

Pentru ca clientul de metin nu-i capatabil cu armele sau armurile noi si apar albe sau este un nug la armuri si arme asa imi apareau si mi-e insa arat misto albe e un simplu bug la ele mane nu trebuie sa-ti faci griji bafta pe serverul care joci

| danilageorge explică:

Auzi de ce cand ma duc langa un multe in mt2 imi apare ceva negru pe jumatatea ecranului sau cand ma apropri de ceva de ce

| TrixiTrix a răspuns:

Neata. Incearca sa cauti un pack now al metinului daca nu e un simplu bug;] BAFTAlove struck