| laurentiulaulau a întrebat:

Sal din nou si din nou a 4 oara cand intreb.Numi merg jocurile din cauza graficii 3D, zice ca nu suporta grafica 3D.Mergea acum cateva zile si acum nu.Inainte am intrat in my computer am dat proprietati iar restul a ramas in ceata am uitat ce trebuie sa fac.Cand am facut asa mi-au mers toate jocurile. Ajutati-ma.

1 răspuns:
| costyflamebossulbossilor34 a răspuns:

Exista posibilitatea ca placa ta video sa inceapa sa faca "nazbatii" pentru ca probleme similare am avut si eu candva.
Viziteaza un service e recomandarea mea