| metin2tim a întrebat:

Sal.
exista vreau cod pentru cs cu care sa ma fac admin daca exista dati-mi un link funda!

3 răspunsuri:
| ionutVUVUZELA a răspuns:

Tare milogi suneti prostilor.cum naiba cod pentru admin e imposibil.si dupa cum intuiesc eu nu ai face nimic ca admin

| Bestmetin2 a răspuns:

Scz ma da nu este dar totusi incearca sa spargi parola de admin scrii in consola asa setinfo_passowrd.

| Vintty a răspuns:

Da ba, dar nu Exista asa ceva... daca vrei un cod sa tragi prin pereti ECT, da alea exista dar sa te faca admin HA HA HA. Admin te face cel care a facut jocul sau unul dintre admini dupa sv resspectiv.