| FarSe17 a întrebat:

Sal FL, as vrea sa-mi cumpar Euro Truck Simulator 2 intrebarea mea este urmatoarea pot sa-l cumpar dupa steam daca am card la Banca Transilvania ( Visa Card ) si sal platesc cu PaySafeCard?

Multumesc ast raspuns dau FOUNDA

3 răspunsuri:
| FarSe17 explică:

Sal FL, as vrea sa-mi cumpar Euro Truck Simulator 2 intrebarea mea este urmatoarea pot sa-l cumpar dupa steam daca am card la Banca Transilvania ( Visa Electron ) si sal platesc cu PaySafeCard?

Scuze de dublu post dar am gresit la numele cardului...

Multumesc ast raspuns dau FOUNDA

| FarSe17 explică:

Pai am incercat dupa tutorialul asta https://www.youtube.com/watch?v=LMbjh9FYPTY
si imi apare modul cum apare in video dar nu stiu daca imi va merge

| Remus421 a răspuns:

Nu prea cred.Dar daca da atunci cand intri sa-l cumperi o sa iti apara modul de plata