| Zsolt15 a întrebat:

De unde sa cumpar euro truck simulator 2, am vazut ca pe steam e 4, 99 euro acum, pe g2a in total costa 31 de lei(fara shield)as vrea sa joc multiplayer si de aceea vreau sa il cumpar.

Mentionez ca platesc doar cu paysafecard!

3 răspunsuri:
| Hyper23 a răspuns:

4.99 euro pe steam grabeste-te, e super bun pretu mai salvezi niste banuti ca 4.99 = 24 lei, e mai ieftin, si ai si garantia ca o sa primesti jocul.

| Zsolt15 explică (pentru Hyper23):

L-am cumparat de pe steam, si cu ce a ramas am cuparat de pe g2a dlc-ul scandinavia happy