| Florin_Razvan_1998 a întrebat:

Cum pot cumpara Euro Truck Simulator 1 cu PaySafeCard de 50lei de pe Steam. Mersi

Răspuns Câştigător
| Gonrax a răspuns:

1. Du-te pe http://store.steampowered.com/app/232010/?l=romanian
2. Dă pe adaugă în coș, purchase for myself, te loghezi (dacă nu ești logat), și selectează paysafecard.
3. Dai continue, agree, continue to payment (sau ceva de genul) și când te bagă pe pagina de la paysafe tu-ți bagi codul ăla.

2 răspunsuri:
| zRelax a răspuns:

In primul rand du-te la un magazin la care scrie PP(pay Point) si cere un pay safe card de 50 lei si baga codul pe steam

| Florin_Razvan_1998 explică:

Am codul PaySafe de 50, dar nu ma descurc pe steam unde trebuie sa dau sa adaug codu...