| Recicleaza a întrebat:

Sal ma puteti ajuta deci imi trebuie un link de download cu montare de imagine la asasin creed plz dati-mi si mai am nevoie sa invat sa schimb dificultatea la pes 2011 plz ajutati-ma ziceti-mi unde dau ca il am in alta limba cu litere ciudate dau funda+vot

1 răspuns:
Apache
| Apache a răspuns:

La assasin creed nu iti trebuie download la ceva ...doar daemon tools si dai mount la joc cu el, apoi te duci in my computer si il instaleze de acolo si la sfarsit bagi crackul
si la pes nu stiu ...sorry
*dar man, gasesti garla pe google *