| horeabazatu2012 a întrebat:

Sal membri TPU am o intrebare big grine mult caut un joc online multiplayer free.Dau funda daca imi ziceti un sau mai multe jocuri online multyplayer free.Va avertizez am incercat multe jocuri online si abia atept sa vedem ce jocuri stiti.
P.S.:orice dar nu un joc online cu sport!

Răspuns Câştigător
| Nicolae_Valy_1980 a răspuns:

Sal eu zic sa koci cabal.

2 răspunsuri:
| ThEEmperoR a răspuns:

Triburile, Travian, Grepolis, Naruto Arena. Mai intra pe ejocuri.ro si dai la sectiunea multiplayer.

| GoGu1999 a răspuns:

Joaca GTA multyplayer am auzit ca e un joc foarte fain FUNDA?