| cristiansonix a întrebat:

Sal mi-am facut un server mt2 si cum imi fac site am descarcat de pe net htdocs ca pe ro si surpriza intru dau la register imi scriu toate campurilea alea si dupa cand dau sa imi creeze contul da eroarea Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Can't connect to MySQL server on '5.207.189.100' (10060) in D:\xampp\xampp\htdocs\config.php on line 6
Error connecting to mysql... ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| XxbubuxX a răspuns:

Sal uite htdocs ca pe ro http://fisierulmeu.ro/248SFS2ED2P2/Htdocs-rar.html e tare il am si eu

1 răspuns: