| DeadhAngel a întrebat:

Sall all! am o intrebare pentru cei ce au servere private de metin2... intrebarea este asta:
un prieten de-al meu a facut un server dar cand vreau sa intru in pagina de register imi scrie asta : Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Can't connect to MySQL server on '5.6.160.100' (10060) in C:\xampp\htdocs\config.php on line 16
Nu sa putut conecta la baza de date.
Erroare: Can't connect to MySQL server on '5.6.160.100' (10060)
de la ce este aceasta problema si cum pot s-o rezolv?
dau funda!

1 răspuns:
| Podwer a răspuns:

Fisiereu config.php din folderu htdocs are o eroare pe linia 16