| Jalnic a întrebat:

Salutare!
Am un server no-hamachi de metin2.
Nu ma pot conecta pe el, pagina de inregistrare imi spune asa:

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Can't connect to MySQL server on '89.42.201.100' (10060) in C:\xampp\htdocs\reg\config.php on line 16
Nu sa putut conecta la baza de date.
Erroare: Can't connect to MySQL server on '89.42.201.100' (10060)

De la ce poate fi?

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Just4FunHD a răspuns:

Pai si noi de unde sa visam ce e scris la linia 16?
Intra si tu in folderul respectiv si deschide config.php si spune-mi ce scrie la linia 16. Poate nu ai setat bine userul si parola sau poate baza de date. Nu am cum sa imi dau seama fara sa vad ce e scris la linia 16

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va fi flodat daca il ti asa...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna ca a expirat pagina sau cineva a inchis baza de date vezi si tu