| Axys a întrebat:

Sal /prieteni am o mica problema am un pc destul de buns dual cor am procesor Intel 2. 60ghz placa video 1 gb rAm 4 gb problema este in felul urmator am incercat sai instalez un windows xp sad si cand ajunge la windows setup nu mai vrea sa continuie nu ajunge la partiti. puteti sa ma ajutati cu un sfat nu stiu eu cred ca ar trebuie sa ea orce wndos xp fara probleme sad merge wista windos7 ubuntu... as vrea sa-l pun si pe xp sad va rog tare mult sa ma ajutati ( va multumesc, Funda + vot )

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Ai cd cu drivere pentru XP?
Incearca cu utilitarul pentru eliminarea fisierului ei.cfg ce blocheaza versiunea Windowsului la instalare - http://www.softpedia.com/......lity.shtml