| iflroin1999 a întrebat:

Sal stiti club pinguin daca da spuneti-mi si mie daca exista club pinguin roman sau fre un joc care sa semene cu club pinguin dar sa nu trebuiasca member ca sa cumpar ceva ra rog spuneti-mi da ufundda

Răspuns Câştigător
| TheLegion a răspuns:

Incearca franktownrocks unele sunt pe membriship dear poti sa cumper lucruri si fara poti sa-ti cumperi masina iti iei carbet de sckeatbording sau cum o fi, iti faci casa cu etaj sunt multe de zis, bafta!

2 răspunsuri:
| TheLegion a răspuns:

Scz pentru greselile de ortografie, ma grabeam

| AlEXxx21 a răspuns:

Nu exista dar te-as sfatui sa joci clubpanda iar la unele ocazii(paste craciun 8 martie 1martie 1iunie etc)ai voie sa iti cumperi ce vrei