| VladGangstaBoy a întrebat:

Sal'tare fratilor!

Vreau sa-mi descarc jocul Medal of Honor Rising Sun si stiu ca exista doar pentru console, dar vreau neaparat sa-l joc si as vrea daca puteti sa-mi dat link la vreo varianta pentru pc daca exista vreuna ca imi place jocul foarte mult!

Stiu ca e o cerinta idioata, dar daca reusiti sa-mi faceti rost de joc va raman profund indatorat si va ofer FUUUUUUNDAAAA!

2 răspunsuri:
| wsernameinvalid a răspuns:

Salut. Pai, eu s-ar putea sa am raspunsul. Mai intai iti va trebui un emulator pentru console cu bios cu plugin-uri tot ce iti trebuie si va trebui sa cauti jocul pe google( sau scrie pe google CoolROM si dai pe site-ul oficial, si cauta jocul acolo).

| wsernameinvalid a răspuns:

De fapt, am avut si eu o varianta de pc la un joc, dar acel joc era pentru Play Station 2. Nu stiu daca se gasesc variante de jocuri de console pentru pc