| Stefan_Bagdan_1985 a întrebat:

Sal'tare! Stie careva vreun site de unde pot trage la liber jocul online Blacklight Retribution? Dar sa fie unul verificat si jucat de cineva care stie sau il are ori l-a avut! Multam fain si Bafto dello delloooo!

3 răspunsuri:
| BrokenInside a răspuns:

Asta este singurul corect, pentru ca este siteul oficial.

| Stefan_Bagdan_1985 explică (pentru BrokenInside):

Pai am mai incercat acum ceva timp sa il iau si mai imi cerea nu mai stiu ce ca am uitat,ceva de genu' niste parole pentru inscriere, care pana la urma am gasit eu ceva, dar imi zicea ca a mai fost introdus, si dupa aceea ba ca nu am completat bine formularul ala de inscriere la ei pe site(cu aia te si conectai cand vroiai sa joci).Si atunci si acum ma gandeam ca nu or mai fi locuri pe site, ca e multa lume, dar nu prea cred...nu stiu ce sa mai zic.O sa mai incerc sa il mai iau odata. Mersi de raspuns!