| lowraider26 a întrebat:

Aceasta intrebare este pentru utilizatorii anime kage:
eu stateam azi si ma uitam la anime ca de obicei si apoi vine fratele meu ca sa intre el pe jocurile lui (el nu intra pe acel site)
cand este iar rindul meu intru (ca de obicei) pe anime kage
dar imi arata "This Account Has Been Suspended" si nu am facut nimic eu doar ma uitam ca de obicei...
este cumva un numar de episoade pe care il poti viziona? sau ceva de genu asta? eu nu am facut nimic rau

1 răspuns:
| krytos1 a răspuns:

Stiu nici mie nu mi se intampla! Este o corporatie ascunsa gen "iluminatii" Ai grija prietene oricand pot fi langa tine sub pat sau in dulap!
Trebuie sa ne unim pentru a putea invinge aceasta corporatie.
Eu lucrez in FBI si tocmai acum lucram la o laba aaaaau pardon la problema ta.
Maine la ore 18:00 sa fi in fata casei te vom lua cu noi iti vom da niste arme si mergem sa ii distrugem! postat la 24 Decembrie 2014 21:08