| TheNinthKoopa a întrebat:

Am vrut azi sa intru pe Anime Kage si imi arata o pagina unde scrie "This account has been suspended." Numai mie imi apare asa? Ce s-a intamplat?

6 răspunsuri:
| TheNinthKoopa explică:

Oh, gata. S-a clarificat. Se pare ca un fraier a vrut sa inchida site-ul si de aia a cazut. Acum merge iar. Multumesc oricum! big grin

| andreigroza19 a răspuns:

Totusi care animekage? Animekage.ro sau. com?

| Auras95 a răspuns:

Pai cred ca ti-a suspendat contul...fa-ti altultongue

| lululuiza a răspuns:

Si mie imi zice asa. sad
Oare ce s-a intamplat?

| Gabaus a răspuns:

Nu stiu ce s-a intamplat, dimineata pe la 10, mergea sa intru, dar pe la 13 imi zice si mie tot la fel "This account has been suspended"

| GetLostBaby a răspuns:

Pai Nu ii vorba de nici un cont, ma357r0 ii paralel cu astea! Le-o picat serverul sau or uitat sa plateasca hostul straight face! ma refer la tot "anime.kage.ro(-ul)*