| ミハイル a întrebat:

Stiti cumva dc nu merge site-ul Anime, Kage.ro...imi scrie "This Account Has Been Suspended"?

Răspuns Câştigător
| zubby05 a răspuns:

Daca intri pe acest site pentru a te uita la animeuri nu iti trebuie cont. (eu nu am). intra pur si simplu pe www.animekage.com si o sa mearga.:Dfundita?

2 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Buna. =3
Pai, am aflat recent, ca acest site s-a inchis.;|
- Din cauza unui individ, needucat, care are un tupeu iesit din comun!;|
Uite, iti dau site-ul unde scrie aceste lucruri.
Site : http://kage.ro/

- Si acum, din cauza lui, nu mai putem urmari anime-uri pe acel site!;|

Oricum, mi-as dori din tot sufletul ca aceasta problema sa se rezolve.

Pa, pa.

| trompeta a răspuns:

Ai avut cont pe acel site si acum ti l-a suspendat.Nu mai ai acces pe acel site.Trebuie sa iti faci alt cont. Bafta!