| Sefu24 a întrebat:

Sal TPU acum mai nou cand descarc metin2ro trebuie sa descarc gameloft si apoi se instaleaza dar dupa ce sa instalat nu merge sa intru in el apare o eroare si zice sal reinstalez...ce sa fac casa mearga? vot+funda

Răspuns Câştigător
| EndWar a răspuns:

Iti zice. ceva de genu : Reinstalling the application may fix this problem?

Daca da, atunci trebuie sa fie ceva lipsa.din pc-ul tau ( Ex.: dll-uri). Incearca sa le bagi in pc ce iti lipseste