| anonim_4396 a întrebat:

Aceasta intrebare o adresez celor care joaca metin, in special Metin2Ro big grin

Deci am fost inspirata sa descarc un multihack si acum nu-mi mai merge metinul laughing cand intru in metin imi apare o eroare in care imi cere URL-ul si daca incerc sa mai intru inca o data mi se restarteaza pc-ul. Am dezintalat si instalat metinu de zeci de ori....merge rezolvata problema sau trebuie sa imi reinstalez windows-ul?
Help meee!

Răspuns Câştigător
| danmidnight a răspuns:

A fost virus ala, de aia ti s-a facut asa... reinstaleaza windowsul te sfatuiesc. Bafta! (inainte sa reinstalezi windowsul sterge metinul) Baftttta!