| IonIX a întrebat:

Sal TPU, am descarcat la fifa 08 patch de fifa 2012 cu liga I si liga II,am facut setarile care am vrut eu si am dat acolo la be a pro,si am selectat un jucator, apoi cand sa inceapa meciul ma da afara. zice not responding.am incercat si la clasic dar tot nu merge, astept raspunsuri dau Funda si Folositor

1 răspuns:
| sanki a răspuns:

Posibil sa fie un bug de la fifa. sau incearca sa reinstalezi (dar ai incercat si normal nu la be a pro? )