| NewTerminator a întrebat:

Sal TPU
am facut sa mearfa minecraftul, dar nu imi ia redstone si diamante.
sparg minereul, dar nu imi da nimic, nici pe singleplayer nici pe multiplayer.
ce ar trebui sa fac.
app l-am luat de pe minecraftromania si i-am pus bin-ul 1.5 si folosesc hack cu xray si fly, dar nu cred ca hackul este problema.

deci daca stiti cum sa ma ajutati, sau de unde sa iau un minecraft upgradat(free) care sa mearga

4 răspunsuri:
| RaduHD a răspuns:

Toata problema ta se poate rezolva usor.Ai nevoie de un Pickaxe din Silver+(Silver, Gold, Diamond) ca sa primesti lucruri din minereuri.Pentru un minereu de redstone o sa ai nevoie de un Pickaxe din Silver. Funda? big grin

| NewTerminator explică (pentru RaduHD):

Poate de iron ca nu exista silver

| RaduHD a răspuns (pentru NewTerminator):

Da iron, greseala mea.

| NewTerminator explică:

App nici goltul nu apare.