| Alexandru_Gabriel_Rotaru_1997 a întrebat:

TPU Am instalat Euro Truck Simulator 2 si cand vreau sa pornesc jocul imi da Ets 2-Steam has stopped working. Cine ma poate ajuta, va rog!

4 răspunsuri:
| Rauldenis a răspuns:

Ai jocul piratat? Asta poate fi o cauza ( ai putea sa il iei din alt loc, dar nu incurajez pirateria, cel mai bine e sa-l cumperi ), sau poate ( nu sunt prea mari sansele, si nu cred ca are mare legatura dar ) din cauza PC-ului. Sper ca te-am ajutat

| Alexandru_Gabriel_Rotaru_1997 explică (pentru Rauldenis):

Nu-i asta problema că pe windows xp merge dar pe 7 nu

| Rauldenis a răspuns (pentru Alexandru_Gabriel_Rotaru_1997):

Hmm... nu am mai vazut chestii din astea ( scuze ) straight face

| LoLxDpRo a răspuns:

Din cauza modurilor instalate!