| andyboy619 a întrebat:

am niste intrebari legate de fifa online 2 :
1) poate cineva sa imi dea un top al celor mai buni jucatori de fotbal. nu un top foarte mare un top 10, 15.
2) de la un timp ma costa foarte mult sa la platesc salariile jucatorilor si abia daca imi mai raman lp pentru mine. exista vreo cale sa platesc mai putin?

Răspuns Câştigător
| Andreiyi a răspuns:

I.Top10 cei mai buni jucatori din 2012!
1. Lionel Messi
2. Cristiano Ronaldo[Cr7]
3. Wayne Rooney
4. Xavier Hernández
5. Ricardo "Kaka" Izecson
6. Zlatan Ibrahimovic
7. Steven Gerrard
8. Carlos Tevez
9. Andres Iniesta
10. Drogba
II.Pai cumpara jucatori slabi si crestei in fiecare partida jucata, un jucator creste cu fiecare meci jucat si lp faci din meciuri, vanzari de jucatori sau trasfer de lp.Eu pe fifa online 2 am 139 si 2 milioane de lp si am jucatori in valoare de 10 milioane lp si salariul lor atinge si 100.000 si pe meci eu castig cate 50.000. Cu cat echipa e valoroasa echipa cu atat pe meci vei castiga mai multe lp.Iti urez mult Succes