| iorgovan a întrebat:

Sal TPU.
Am o intrebare.
Care consola ar fi mai buna intre ps 3 slim vs xbox 360 si de ce e mai buna?
Si este adevarat ca jocurile pentru xbox le poti descarca?

Răspuns Câştigător
| Sharky09 a răspuns:

Eu am PS3 si sunt foarte multumit si il recomand! E mai buna din mai multe puncte de vedere. Nici Xbox nu`i rea, dar dupa parerea mea mai bun este PS3! Jocurile le poti descarca doar daca consola este modata! Si la Ps3 poti dowloada jocuri daca e modat

2 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Ps3 slim ...eu am si sunt multumit

| Twatwaffle a răspuns:

PS 3 e mai buna pentru ca se scot mai multe jocuri petru formatul ei, e mai usor de folosit si jocurile sunt mai ieftine in varianta pentru ps3 decat pentru xbox 360big grin