| anonim_4396 a întrebat:

SaL TPU! am o intrebarehappy telefonul vodafone smart 585 (sistem de operare android) este bun?happy as vrea sa il cumpar si vreau sa vad si parerea voastra happy si apropo ...toate jocurile dupa market(android market) merg pe acest telefon?happy am inteles ca acest progam este inclus in telefon dar trebuie sa ai net pentru a naviga pe site happy

1 răspuns:
| EzioAuditoreDaFirenze a răspuns:

Din cate am auzit e bun. Eu nu am avut dar are un coleg si e multumit