| anonim_4396 a întrebat:

SaL TPU! am o intrebare telefonul vodafone smart 585 (sistem de operare android) este bun? as vrea sa il cumpar si vreau sa vad si parerea voastra si apropo ...toate jocurile dupa market(android market) merg pe acest telefon? am inteles ca acest progam este inclus in telefon dar trebuie sa ai net pentru a naviga pe site... Fundaaaaaaaaaaaaaaaa

Răspuns Câştigător
| StarkWolf a răspuns:

Sistemul Android este unul smart. Este o alegere buna, dar ca sa stai pe market iti trebuie net. Adica poti sa te conectezi la retele wi-fi sau sa ai net pe el si ca sa poti sta pe msarket va trebuii sa-ti faci un cont google. Da, toate jocurile dupa market merg. Bafta!