| anonim_4396 a întrebat:

SaL TPU! am o intrebare telefonul vodafone smart 585 (sistem de operare android) este bun? as vrea sa il cumpar si vreau sa vad si parerea voastra si apropo ...toate jocurile dupa market(android market) merg pe acest telefon? am inteles ca acest progam este inclus in telefon dar trebuie sa ai net pentru a naviga pe site

1 răspuns:
| xDavidx a răspuns:

Salut! Tin sa te informez ca categoria nu este potrivita intrebarii. Trebuie sa muti intrebarea in alta categorie astfel vei fii sanctionat conform actului TPU. Multumesc!