| vladys a întrebat:

Sal TPU am o mare intrebare joc samp(san andreas multyplayer) pe un server rpg(role play gaming) si am hack si dau sa imi creasca banii si cresc si apoi scad dc?/ de ex pe un sv de stunt imi merge dau sa creasca 9999999 si ramane plz poate ma puteti ajuta 1! si stiu ca este ilegal cu hack

2 răspunsuri:
| Alexycys2000 a răspuns:

Poate nu e bun hack-ul. Mai uita-te la tutorial sau ia altul

| vladys explică (pentru Alexycys2000):

Deci dau acolo pe 9999999 si dupa aia banii imi scad si am incercat s acumpar o masina cu ei si nu a mers si am incercat sa pun 10k in banca si zicea c
a nu am destul desi eu aveam(99988)