| ionutdj a întrebat:

Sal.TPU. am o nelamurire si o intrebare in acelasi timp pentru ceii care joaca Farmerama? sa incep- am inceput sa utilizez milele de zbor pentru insula Bahamarama dar daca ajung pe insula si la UN MOMENDAT MA PLICTISESC SAU VREU SA VAD CE MAI E LA VILISOARA principala. ma mai pot intoarce inapoi la farmerama principala? la terenul arabil la pasunea salbatica? sa zic asa. numai gaseasc cuvintele de exprimare va dati voi seama. ramane la fel toate cotetele ce le am facute si toti pomi toate semintele.etc?

2 răspunsuri:
| ionutdj explică:

Ahm mrs.

| Ra2wY a răspuns:

O sa poti sa te plimbi cum vei vrea intre insula BAHAMARAMA si ferma ta cea veche, totul va fi la fel, eu sunt pe insula, si este supeeer!