| ajutor675 a întrebat:

Se poate sa ca la farmerama sa ai acces la bahamarama mai devreme si sa nu trebuiasca sa faci toate milele de zbor sau stelutele, daca da ziceti-mi si mie dau FUNDA+VOT.VA ROG MULT DE TOT.

Răspuns Câştigător
| EoFetitza a răspuns:

Primeşti: acces la baharama GRATIS
Trimite doar: BIG 7801564

la numărul: 7465

Ai grijă de spaţiul dintre BIG şi 7801564!

| ajutor675 explică (pentru EoFetitza):

N-a mers dar oricum nici n-am de gand sa incerc pentru ca saint lvl 64 si stiu si eu smecherii din astea

2 răspunsuri:
| DraGfirE a răspuns:

Nu poti asa a fost sa fie ca sa intrii in bahamarama dar acum numai e cu mile e cu stelute trebuie sa dai 200 si ceva ca sa intrii in bahamarama eu am prins cu milele am avut noroc big grin.