| LoLFan360qHD a întrebat:

Sal TPU am o problema de fiecare data cand intru pe smite sau LOL(league of legends) am fps 20 si dupa 1 minut am 12, 9 sau mai mic ce as putea sa fac ca sa nu mai am lagg

Răspuns Câştigător
| ScarRz a răspuns:

Depinde, daca iti mergea bine inainte atunci poate trebuie sa defragmentezi partitiile, sa ai grija sa nu fie plin C-ul, sa nu ai alte programe pornite care sa consume resurse, si sa fi sigur ca nu ai virusi, daca nu iti mergea nici inainte atunci poate iti trebuie placa video mai buna si rami care sa o suporte

2 răspunsuri:
| LoLFan360qHD explică:

Multumesc pentru ambele raspunsuri

| DyingStarz a răspuns:

Si eu joc Smite si mananca mult...
E din cauza ca foloseste unreal engine sau cum ii zice, e legat de grafica totul.
Poate nu ai cerintele bune sau daca le ai, ai full D / C, mai dezinstaleaza/sterge/taie capete