| MaRiiH a întrebat:

Hei ajutati-ma cum imi configurez PC-ul sa imi mearga metin2 pentru ca eu cand intru in el imi da o eroare in care scrie. Sorry, Your system does not support 3D graphics please check your hardware and system configeration then try again. Asa imi apare ce trebuie sa fac sa imi mearga plzzzzzzzz ajutati-ma va dau funda si va votez.

4 răspunsuri:
| myself a răspuns:

Nu trebuie schimbat nimic.Intai verifica sa ai cablurile bine bagate si apoi reinstaleaza metin... daca iti apare eroarea dai,, ok" si dupa aia intra iar in metinwinking o sa mearga

| BoGhDaN a răspuns:

Nu poti sa til configurezi ca trebuie schimbata placa video

| MaRiiH explică:

Pai l-am schimbat
chiar astazi

| DraGoSh_9403 a răspuns:

Trebuie sa schimbi driveru la placa video