| sylviu97 a întrebat:

Sal TPU am probleme cu nettu x(. Pica din 10 in 10min, iar cate o data din 30 in 30min sau din 10 in 10 secunde. nu stiu ce sa ii fac. Au venit de la romtelecom dar degeaba nu au rezolvat nimic.Cate o data cade nettu cand suna telefonul (nu este in scurt am schimbat toata insatalatia de la stalp pana la modem.straight face degeaba ) iar de multe ori pica fara sa sune telefonul.
M-am uitat la "Local area connection" si spunea ceva de IP invalit, de inseamna?
De 3 ori au venit de la romtelecom si tot nimic. Am ClickNett.

Răspuns Câştigător
| Evolution18 a răspuns:

Deci ori iti da cineva flood ii cred ca ii rupt firul sau nu stiu...

5 răspunsuri:
| Evolution18 a răspuns:

Cum am zis ai ip static sau net prin modem si ai ip static nu ca la rds ca iti da defiecare data un ip dinamik

| sylviu97 explică:

Am uitat sa va spun ca am formatat pc deoarece uni prieteni au zis ca poate sa fie flod. thinking Tot degeba.straight face

| sylviu97 explică:

Au venit iar de la romtelecom si au zis ca am viteza prea mare... o zis ca incearca sa mai scada viteza si sa vedem.straight face doar ca poate dura 24ore sad pana imi schimba viteza.

| sylviu97 explică:

Mancamiai putzulik 3izmene... nu era laptopu era firultongue

| razwiiBC a răspuns:

Tataia cîrni încearca sa arunci laptopu ăla pe geam şi ia-ti altul sa vezi ca se rezolva totul.