| IonutSavu97 a întrebat:

Sal TPU, Am si eu o intrebare pentru cei care se pricep la ps3, am un ps3 cu versiunea 4.25 si am vazut ca a aparut un jailbreak si nu prea stiu ce inseamna jailbreak adica este modare sau ce? A si inca ceva sunt din Slatina si daca imi puteti recomanda pe cineva care sa modeze ps3 care au nevoie de downgrade de la 4.25. Multumesc mult, funda si vot!

1 răspuns:
| alexprimo a răspuns:

Salutare.Te pot ajuta doar cu definitia cuvantului jailbreak.Eu o stiu de la jocul cs1.6 era un mod de cs si era Simon Spune daca team ajuta ..Ma bucurbig grin