| ady900 a întrebat:

FUNDA.Cum fac la ps3 fat downgrade de la 4.53 ofw la 3.55 ofw sau cfw pentru modare? si daca puteti sa imi trimiteti un link cu un folder de downgrade si unu care modeaza de la versiunea de fw 3.55 si sa imi ziceti si mie pas cu pas ce sa fac. FUNDA

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Ce consola ai(fat/slim/superslim)?
Oricum, intreb ca sa iti pot spune cat te costa. Ca acasa oricum nu ai cum sa faci. Poti sa cauti tu cate tutoriale vrei.

| mgtow a răspuns:

E un proces riscant. Mai ales nu poti face downgrade pentru ca nu mai e un soft apropiat pentru asa ceva. Gasesti jocuri de mana 2º pe internet.