| KataD a întrebat:

Sal TPU am si eu o problema cu csu... Am arma in mana stanga si cutitul in mana dreapta si nu imi pot schimba arma in mana dreapta. Mi s-a intamplat de cand mi-a dat un baiat un cfg l-am folosti si de atunci nu mai pot schimba arma in mana dreapta... Daca stie cineva cum sa ma ajute il rog sa dea add la cata_alex1990

1 răspuns:
| XkkOOjs a răspuns:

Stergi cfg-ul, si pui default la controale. Daca nici asa nu iti merge scrii in consola cl_righthand 1winking