| IonutSavu97 a întrebat:

Sal TPU. As dori sa achizitionez o consola dar nu stiu ce sa iau : ps3 move sau xbox 360 kinect. O cumpar pentru jocuri in general nu doar pentru kinect sau move. Va rog sa ma ajutati sa decod care consola este mai buna. As dori raspunsuri de la cei care au avut posibilitatea sa se joace pe ambele console. Va multumesc mult. Dau funda si vot

Răspuns Câştigător
| pitiku99 a răspuns:

Ia-ti ps3, are si o gama mai mare de jocuri, si are o grafica super tare

1 răspuns:
| AnnDu a răspuns:

Pai eu ti-as recomanda un xbox 360, dupa parerea mea e mult mai bun.