| RăzvanP06 a întrebat:

Sal TPU as vrea sa ma apuc de un server privat de 4story dar nu stiu care e cel mai bun. Daca imi recomandati unul cu rate mari si iteme bune ar fi misto! Dar as vrea si niste sfaturi gen:Unde gasesc armuri bune,unde cresc bine, cum imi pot face magiile, sau niste hackuri pentru 4story acela.PS: pana acum am jucat tot metin inainte de metin am jucat 4story da versiunea aia veche... dar n-am prea jucat mult!

1 răspuns:
| CristeaAlexandru1982 a răspuns:

Salut daca vrei un server privat am eu cateva(nu detinute de mine):
PVP
#1 4Vendeta4story
PVM-PVP
#1 4storyeg
#2 p4story(cred eu ca e cel mai bun)
sper ca am fost de folos!