| VitalBullet a întrebat:

Vreau sa ma apuc si eu de 4Story si am cateva intrebari.1.Ce caracter este cel mai bun? 2. Ce iteme sunt bune? ma refer la cele care dropeaza, de exemplu in metin sunt bune cele cu pv daca ati putea sa le enumerati ar fi excelent.Si in final cateva sfaturi daca as vrea sa-mi fac arcas.

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Salut
Sa sti ca ai o idee grozava!
4 story e unu din cele mai tari jocuri din lume.
Cel mai bine te faci arcas

| ELEMENT3110 a răspuns:

1 ) Arcasul, asasinul, printes si evocator!
2 ) Incearca 4Story eg sau pe ro e misiune la lvl 1 si iti iei!

Arcasul este el bun dar pana gasesti si te duci sa iei arc si sageti faci lvl 7 -8!

| Starzaker a răspuns:

1. Toate caracterele sunt bune, joc cu lvl 93 pe razboinic si arcas si ma descurc bine depinde si de tactica si preferintele tale.
2.Iteme bune? Sunt cele craft, care le creezi tu si le plusezi sau le cumperi..niciodata nu o sa vezi un item de la mobi ca este bun, doar daca il plusezi tu la greu iar asta ar fi o risipa.
Daca vrei sa te faci arcas, trebuie sa te gandesti bine, sa ai ceva reflexe, sa stii sa dai cu niste atacuri surpriza si cam atat...in rest exersezi si devi din ce in ce mai bun. Bafta!