| Ozzy_3497 a întrebat:

Salut all.
As dori si eu 1 server de metin misto cu king, iteme gm, rate mari etc.
Daca stiti vrunu lasati-mi mesajwinking

Răspuns Câştigător
| bennykid a răspuns:

Incearca metin2united.(preferatul meu).are tot ce ai cerut happy si cresti destul de repede ( iti da de la inceput lvl 30.tot +9.militar,deci daca esti destept, te duci la BO si cresti imediat.in jum de ora esti deja lvl 50-60
winking

4 răspunsuri:
| Ozzy_3497 explică:

Metin2 nu jocuri din astea

| Ozzy_3497 explică:

O sa incerc daca mai stiti server misto lasatile aiciwinking

| unumic15 a răspuns:

Pai e un mt lightmt2 este deschis vineri sambata duminica pana la ora 5 dim aremele sunt legendare cu m ar fi sirus dragon etc la arumui sunt doi unu de la lvl 1 pana la otel si la pescar exista king2 si king1 ratele 1000 si te da lvl 90 si sper sa iti placa si merita si fate pe regatu galben ca acolo is si euwinking ma cheama alexcola2011