| GaleataDeChiftele a întrebat:

Sal TPU.Ati auzit de acel site www.igpard.com? E compania care tine booti in metin2ro si acei booti enervanti care iti tot trimit mesaje cu cheap si delivery in map1.Din ce am citit pe siteul lor se vede ca poti cumpara yang cu p-safe-card.Voi ce ziceti? E safe si dacaa da.a cumparat careva? Mar bate gandul sa mi cumpar si eu.

1 răspuns:
| Deriol a răspuns:

Daca vrei sa bagi bani pentru ceva, mai bine doneaza pe site-ul metin2.ro direct pentru md si bonusezi iteme...iesi mai in avantaj asa.